| Just4FunIE a întrebat:

Cine stie sa lucreze PHP, MSQL---Sau cine stie sa implementeze iteme pe un servar de METIN.Am nevoie de un tutorial sau de insasi o persoana care ma poate anuta si ev sa'mi explice. Daca stie cineva sa-mi lase printr-un mesaj privat un id de mess sau de skype.Nu ii voi ramane datoare persoanei respective promit.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

Eu Stiu sa bag arme. armuri, monturi, mape noi...( FI atent. Intri in navicat, dai la tabelul player, si acum ca sa bagi item ( arme, armuri) dai la item_proto, acolo dai ctrl+cu, astepti apoi dai ctrl+n, astepti apoi bagi acolo codurile itemelor( nu 11291) este un cod special. Daca nu sti scir pe et download thinking arme noi si acolo in folderu ala scrie item_proto. Tu iei ce ce este acolo, apoi dai peste in item_proto din navicat. Dai run, astepti, apoi dai save si ca sa iti apara pe server trebuie sa scrii in consola reboot. Dai funda daca intelegi ce am ziswinking