| Serioscoaielasanumele a întrebat:

Cine stie un program pe care poti sa pui mai multe rame pe poze si langa texte? Un editor fain cu mai multe rame de fotografie! PLz dau funda+vot! Scz categoria

Răspuns Câştigător
| blackangel95 a răspuns:

Photoshine este cel mai bun are o gramada rame super cu trandafiri,de craciun, de valentine's day, de paste, dragoste, reviste, peisaje si altele, si este foarte usor de folosit il am si eu si imi place la nebunie iti vei uimi prieteni cu el, e super si il descarci foarte usor. funda?

1 răspuns:
| Abbyka23 a răspuns:

Photoscape, photoshop [dar asta e cu bani], picnik, fotoflexer. etc.
sper ca te-am ajutat