| xXx_6498 a întrebat:

Cine vine cu mine sa dam la buci?laughing))))))

La intrebari decente nu raspunde nimeni, vreau sa vad cati rasp la intrebarea asta.

14 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Aoleu, pe geru asta? laughing

| anaid a răspuns:

Uite un om inteligent.
Aia care pun o intrebare normala, primesc 2 3 raspunsuri, la prostie se baga toata lumea sa raspunda.

| SEAL a răspuns:

La care buci?

Răspuns utilizator avertizat
| xXx_6498 explică:

Mor de ras, geniale raspunsuri

| hahaha a răspuns:

rolling on the floor)))))))))0 geniala asta, ce sa zic mi-a placut laughing bafta. thumbs up cu i-a placut thumbs up

| cornel a răspuns:

Unde si cu cine?batting eyelashes

elena basescu?laughing

| TheLoveDoctor a răspuns:

Gabi vroia sa spună prezervative

| DeMonLaDy a răspuns:

rolling on the floor))) mi'ai facut ziua mai frumoasa

| UNHleaSHD a răspuns:

Faci cinste?

| Mus1k a răspuns:

Foarte tareeee! Hai cu mine te insotzesc daca imi da si mie o gagica. suntem barbati sa dam nu femei ca sa primim rolling on the floor. mi ai inseninat ziua

| aumih16 a răspuns:

Sex dragoste adica! ehe cand vine vorba de asa ceva fetelor le place mai mult! nu ca nu le-ar place si baietilor!

| doubleb a răspuns:

rolling on the floor)tare

| NickeyLoveBibb a răspuns:

Pai ori suntem ori numai suntem baieti laughing? fetele dati si voi o buca?laughing