| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a întrebat:

Ciudata intrebare dar o pun. Ce parere aveti daca cineva va zice : "Te iubesc dar acum nu simt"?

Răspuns Câştigător
| greenmile00 a răspuns:

Asta-i un moment de despartire. Plecam capul, moment de reculegere. Trecem mai departe, mortzii masii

6 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Ca nu prea stie ce simte! Ajuta-l sa-si dea seama ce si cum!
Bafta!

| LoveAngel223 a răspuns:

Ca nu iubeste cu adevarat (nu iubeste cu inima ci doar cu vorba)

| Christa a răspuns:

Ca de fapt nu simte nimic, si nu stie cum sa zica happy.

| bilexa a răspuns:

Ori e o persoana confuza ori minte pentru ca sa iubesti trebuie sa si simti fiorul iubirii. Cum poti iubi pe cineva daca nu simti? Sau poate ca e un fel de medium si stie ca in viitor o sa te iubesca, dar asta nu cred.

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے explică:

@Miki & Christa & Msk & Reea & Bilexa & Greenmile00 multumesc pentru raspuns

@Maly nu cred ca ai avea habar despre ce este vorba. si nu am cerut parere despre intrebare laughing

| ZapacealaAa a răspuns:

Parerea mea... buna intrebarea astahee hee