| arantar a întrebat:

Connect 192.168.1.34 go go go best server cs! primii 10 admin gratis+ funda primul care intra!

2 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Da, dacă beau 1 pahar 2, bărbații sunt mai dezinhibați și mai cu chef de dragoste. Dacă beau mai mult, atunci s-ar putea să nu se mai ridice la înălțimea așteptărilor.
E bun și pentru femei, le face mai ușor excitabile, dar tot în cantitate moderată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai lag toata viata ta si sa iti fure unu steam'ul pentru ca faci reclama. happy