| ninanadina a întrebat:

Craciun fericit. este rau sa iubesti un barbat cu 3 copii

Răspuns Câştigător
| playstow a răspuns:

Sa iubesti nu e rau.nu conteaza ca are 3 copii atat timp cat tu accepti si ei te accepta. daca este divortat si creste 3 copii inseamna ca este un om extraordinar si merita tot efortul si greutatea de a creste 3 copii, indiferent ca sunt al alteia dar...
e rau si chiar de condamnat sa stici o familie.

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă vrei să te bagi slugă, nu ai de cât!
Sunt trei copii, nu unul. Crești copii alteia. Dragostea trece prin stomac.
Eu una nu aș accepta un bărbat cu obligații.
Gândește problema la rece.
Crăciun fericit.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca e insurat, e pacat. Daca are 3 copii, bravo lui!

Tu daca ai avea 1 -2 copii inseamna ca nu trebuie sa te mai recasatoresti vreodata, ca nimeni n-o sa se mai uite la tine!?

Daca barbatul merita, merita si copii lui!

| Razvan a răspuns:

Atat timp cat nu este casatorit, copii sunt mari nu vad care ar fi problemathinking

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Nu, nu e rau. Dar daca il iubesti pe el rezulta automat (fara niciun fel de ezitare)ca ii iubesti si copiii si ca le vei fi mama si vei avea grija de ei. Si ai grija ca poate mai face 3 si cu tine.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Atâta timp cât sentimentele sunt reciproce, nu văd absolut nimic greşit/Dar să fie burlac.../Este un lucru foarte josnic să desparţi o familie/Mai ales dacă sunt şi copiii implicaţi/Îi vei avea pe conştiinţă toată viaţa ta...Baftă şi Sărbători Fericite!

| fabiola a răspuns:

Nu avem toate datele, acel barbat este divortat, creste in prezent singur acei copii?

| Elena1234456 a răspuns:

Daca sunt ai tai, nu.

| cryssa a răspuns:

Mai bine te angajezi la gradinitarolling on the floor
lol ca e raustraight face

| alessia5158 a răspuns:

Este bine pana in momentul in care, fie ca iti dai seama singura, fie ca te va face el sa intelegi ca" este rau"!

| SkittlesS a răspuns:

Da doamne fereste vrei sa-i strici familia numa daca esti amanta de profesie poti sa gandesti asa!

Bafta kiss

| SkittlesS a răspuns:

Daca ar fi divortat ar fi mai bine succeskiss nu te vad in ochi buni ai sotiei lui :X

| вєѕтωιѕнєѕ a răspuns:

Daca are si o femeie langa el... sunt sigura i.ai strica familia. daca e singur mai merge...

| Spynky a răspuns:

Nu... uitete la narcisa salbatica tudor ala are 4 copilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e rau...mai rau e daca afla nevastarolling on the floor