| Tonita a întrebat:

Credeti ca ar fi o prostie daca aş întreba o fata daca ma place?

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cam da. Iubirea nu se întreabă, se exprimă.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Da, destul de mare.
Daca te duce putin capu si esti atent, iti dai seama singur!

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu. O inviti la un suc si ii spui ca iti place de ea si apoi o intrebi daca si ei ii place de tine. Simpluwinking

| sweetangels a răspuns:

Da.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Nu cred. Oricum, nu fii chiar așa direct, să nu o sperii. Încearcă să o întrebi mai decent, să nu fie alții de față și să nu pară că o iei la rost. :-)

| Supicadepui a răspuns:

Daca acest gand nu-ti da pace, atunci fa-o, dar totusi, intuitia nu-ti zice nimic?

| anonyymuusss a răspuns:

Pai ieșiți și voi de vreo doua ori și vezi din limbajul trupului. Încerci sa o săruți și dacă îți Răspunde înseamnă ca da.

| Dianax124 a răspuns:

Nup,nu cred. Dar încearcă să fii discret. Fetele din ziua de azi sunt niște baloane umflate de fițe.