| Soriinax a întrebat:

Credeţi că băieţii afemeiaţi pot plăcea o fată cu adevărat? happy

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Orice este posibil atunci cand iubesti cu adevarat!winking

8 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Nu. Dasta li se spun afemeiati. Nu au limite. Deci nu happy stiu din propria experienta.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fetelor nu va mai chinuiti sa credeti in telenovele.

| h3r a răspuns:

Fiecare naș își are nașul. Dar asta nu înseamnă că se potolesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. De aceea le zice si "afemeiati", nu? Ca zboara din floare-n floare sau ma rog din pasarica-n pasarica.

Răspuns utilizator avertizat
| cozmalau a răspuns:

DA pot dar e greu sa iti da seama!

| madafaca a răspuns:

Poti sa speri... big grin

| PapusaDeMetal a răspuns:

Pai..Ca sa iti dai seama, poti intreba o fata care a fost cu acel baiat 'afemeiat'. Ea iti va raspunde cu precizie. Eu nu stiu ce sa cred.Depinde cum se poarta cu tine, cum iti arata adevarata iubire..Si cum arata intr-un fel.Totul vine de la sine. Comportamentul dovedeste cel mai mult asta. Dar o incercare de a fi cu el nu e mare risc. Vei vedea atunci:* Funda plizz.