| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca e o idee buna sa ii fur un sarut baiatului pe care il plac? Il cunosc de mai mult timp. El cred ca stie ca il plac. Imi este frica sa nu ma refuze sau dupa sa nu ma mai bage in seama si sa zica ca sunt disperata dupa el. Sa il sarut sau nu? De ce?

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

O sa pari disperata in fata lui daca faci asta... daca el nu ti-a furat un sarut pana acum e clar ca nu il interesezi

| neutrino a răspuns:

Cine nu risca, nu castiga!

| Florentina9210 a răspuns:

Nu risti nu castigi.

| WaterDrop a răspuns:

Nu ai mentionat de ce crezi ca el te place. Poate nu te place. Mai multe detalii pe viitor la asemenea intrebare. Si parere mea este ca te vinzi prea ieftin daca o faci, mai ales ca s-ar putea sa nu ai nici un motiv real in cazul tau.

| UzOm a răspuns:

Să vezi cum îți fură el o măsea, sau poate mai multe. laughing

| Ghideon a răspuns:

Sarutul spontan este mai sincer. Sa-l saruti într-un loc, unde nu te vede nimeni.