| Aoxkajcjw a întrebat:

Credeti ca in orice situatie pers iubita ar merita pup? Gen eu m-am certat cu ea si nu prea am chef sa mai vb cu ea dar am vazut-o cioci la reducere si e de aia de care-i place ei si am luat-o chiar daca-s suparat pe ea, i-o dau?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și care a fost motivul de ceartă?

| Nonolita a răspuns:

Ce este o "cioci"?
Daca tot ai cumparat-o cu gandul la ea, poti sa i-o dai. Inseamna ca nu esti suparat foarte tare.

| Eteda a răspuns:

Banuiesc ca este vorba de o ciocolata, daca tii la ea o sa va impacati, daca nu e un motiv grav. ar trebui sa treci peste, orice om greseste, important e sa invatam din greseli, plus de asta suntem in luna in care ar trebui sa fim mai buni. Doar vine Craciunul

| GikaValorosu a răspuns:

I.o dai