| VacutzaRoscata a întrebat:

Cu ce echipa de fotbal tineti? si de ce?

17 răspunsuri:
| simiiii a răspuns:

Cu Universitatea Craiovaaa!love struck [ Fortaa Stiintaa! ]. De ce? Pentru ca sunt din Craiovabatting eyelashes

| unknow a răspuns:

Cu dinamo! si dc?!thinking pentru. tata tine ca dinamo. si eu da cend am invatat sa vb, am zis:``ha dinamo, CAINE PAN`LA MOARTE``! happy

| unknow a răspuns:

Cu dinamo! si dc?!thinking pentru. tata tine ca dinamo. si eu da cend am invatat sa vb, am zis:``ha dinamo,`S CAINE PAN`LA MOARTE``! happy

| unknow a răspuns:

Scz! m-am repetat:d

| BRG a răspuns:

Steaua lui Becali, de ce? Deoarece e ce a m ai tare

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Steaua
pentru ca am sangele rosu-albastru

| BeHappyForMe a răspuns:

Cu steaua ca e cea mai buna a castigat asera cu dinamo foarta steaua.

| Alișa00000000000 a răspuns:

Steaua:XXXXXXXXXX e cea mai tare echipa:XXXXX

| JustMeCata a răspuns:

Cu Dinamo, pentru ca sunt dinamovist, toți copii țin cu steaua ca au auzit ca a câștigat liga campionilor dar toată echipa era din echipa naționala.

| diesel94 a răspuns:

Cu FC. Barcelona
De ce?
Pentru ca practica cel mai frumos fotbal si ca sunt ca o familie.

| BroascaCuElice a răspuns:

Steauaaaaaaaaaaaa; x

| UnuAltu a răspuns:

Cu Steaua pentru ca de cand m-am nascut am auzit aces nume si m-am indragostit de el! si acum il zic si il voi zice mai departe la copii mei!

| Iulia8659 a răspuns:

Steaua normal :X:X

| June_3537 a răspuns:

Tin cu poli.
De ce?
De exemplu:*

| Shake a răspuns:

Steaua si Dinamo [sunt fata]. Tin cu Steaua pentru ca asa tine tata si ma uitam cu el la meciuri, dar tin si cu Dinamo pentru ca asa tine prietenul meu. Dar daca ar trebui sa aleg, as alege Dinamo smug.

| CautNume a răspuns:

Steaua logic

| singur a răspuns:

Cu DINAMO pentru ca am caine