| anonim_4396 a întrebat:

Cui ii place Wentworth Miller din Prison Break?

10 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Fara cuvinte; x

Superb!

| Seline a răspuns:

Mie!

| daniDeeDee a răspuns:

Este idolul meu.

| sam a răspuns:

Daaaa...privirea aia...smug

| creatza_7914 a răspuns:

Il ador ii cel mai tare serial ever, si cel mai bun actor si imi place ca zice lucrurilor pe nume si nu ca alte vedete isi iau lumea in cap

sincer imi place el ca persoana si personaj in PRISON BREAK ii the BEST love strucklove struckSI ochii aia verzi,, ai lui:X:XX:X::X

| oanacatalina a răspuns:

O doamne, mie imi place de el! chiar incerc sa fac rost de adresa lui, am gasit un site pe care sunt cateva adrese si unii utilizatori spun ca au trimis poze si le-au primit inapoi cu autograf. am de gand sa trimit si eu, sper sa am noroc. ce-i drept, dureaza ceva pana le primesti inapoi dar merita asteptarea!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da imi place ma mai uit din cand in cand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie!

| BabyDoll a răspuns:

Da cui nu ii place!? :X
E perfect day dreaming

| LoveNeverDies a răspuns:

Omfg..cui nu`i place.e baiatul P E R F E C T!