| aLina_8828 a întrebat:

Cum a fost prima oara la voi?big grin

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intimitatea rămâne intimitate!
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

A fost foarte frumos si va ramane o amintire foarte placuta puntru toata viata.

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutz a răspuns:

Fainlove struck

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Prima oara cand ce?
Aaa... mi-am dat seama.
Nu, deocamdata nu s-a intamplat si nici n-o sa mie se intample curand.

| Onutzyk a răspuns:

@VLAD: ai dreptate

@eXtaSy: daca nu stiuj sa formulezi intrebare [noi ne-am dat seama da ma rog...waiting]

La mine nu a fost inca prima data si nici nu o sa se intample ffff curand :-s

| aLina_8828 explică:

laughing))
doamnelaughing
se vede ca nu ai facut`o "prima oara"laughing)

| a răspuns:

Prima oara ai o senzatie najpa, te simti uda. dar dupa aia incepe sa-ti placa daca ai facut`o cu baiatu care te iubeste si il ubesti love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara la ce? la toaleta?