| cristi2415151 a întrebat:

Cum aflu ce placa video trebuie sa instalez? cum o instalez? si deunde o iau?

Răspuns Câştigător
| CorontzGurGurul a răspuns:

Salut, deschizi carcasa la calculator si te uiti la placa video daca e trecut modelul pe ea, daca nu, da-i search pe google dupa "Unknown Device Identifier" si cu programelu asta afli toate driverele de care ai nevoie. Daca afli modelul placii, intri pe site-ul producatorului (ati.com sau nvidia.com) si cauti driver pentru modelul respectiv. bafta