| Nixs a întrebat:

Cum aflu daca fostul prieten sufera dupa mine?

Răspuns Câştigător
| sarbucristina a răspuns:

Pai daca il vezi mai tot timpul mai trist asa, si numai era el cum era si inainte. Daca se uita la tine cand va intalniti si daca incearca sa se bage in seama cu tine pe diverse subiecte si motive. Daca vorbeste cu tine pe mess. Daca uneori mai aduce in discutie subiectul de voi doi si de tot ce a fost.Cel mai mult poti afla din privirea sa, privirea il va da de gol. Felul in care te priveste, daca este gelos atunci cand tu vorbesti cu un alt baiat etc.
Sper ca te-am ajutat cat de cathappy

18 răspunsuri:
| sebysebyca a răspuns:

Cand se aude o bufnitura la parterul blocului si se aud pompierii si salvarea!

| VladPetcu a răspuns:

Iti rogi o pretena sa il intrebe subtil odata la 2-3 zile daca ii mai este dor de tine.
Funda?

| VladPetcu a răspuns (pentru VladPetcu):

Sau daca sufera sau ce vr tu sa afli ma rog.

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Nu stiu, dar cand afli sa imi spui si mie, bine?happy

| Adryanna2000 a răspuns:

Ce obsedata esti! Tu suferi dupa el nu el dupa tine.

| Adryanna2000 a răspuns:

Imi cer scuze daca adevarul doare, dar tu deja exagerezi (p.s vorbesti foarte urat).

| Nixs explică (pentru Adryanna2000):

1.vb urat(nu e treaba ta) 2.inka il iubesc si sunt disperata si poate si el sufera dupa mine pentru ca prietena mea s-a dus afara si era f.suparat si a intrebat de mine adica daca ies afara. 3.nu nu mai eu,, exagerez'' kk? mai sunt unii oameni care si exagereaza altceva?

| Adryanna2000 a răspuns (pentru Nixs):

Nu e treaba mea cand nu ma jignesti pe mine, dar din moment ce o faci...

| Nixs explică (pentru Adryanna2000):

N-am chef sa-ti dau insulte ..ma plictisesc si oricum ce imi faci? si cel mai important CUM imi faci?

| Deanme a răspuns:

De la prietenii lui.

| Nixs explică (pentru Deanme):

Prietenii lui ma urasc...

| asdfghjhghkjj a răspuns (pentru Nixs):

Nici nu ma mir tongue au de ce tongue

| Nixs explică (pentru asdfghjhghkjj):

Pentru ca am fost prietena cu o fata care o urasc...deasta

| asdfghjhghkjj a răspuns (pentru Nixs):

In cazul asta au o gandire cam mediocra, dar ceea ce doream eu sa spun in comentariul de mai sus este faptul ca limbajul tau, chiar daca doar online, este foarte nepotrivit unei fete.pe net lumea isi arata adevarata fata si chiar si cel mai bun prieten iti poate spune ca te uraste, pentru ca nu te are in fata.deci cum te comporti aici defineste caracterul tau, daca nu exterion, interior. iar pana acum mie nu imi pare unul foarte frumos, ma insel?

| Nixs explică (pentru asdfghjhghkjj):

Asa sunt eu cand ma enervez..sunt zodya skorpion yar asta spune tot.

| Puffublack a răspuns:

Chiar te intereseaza?

| Nixs explică (pentru Puffublack):

Da..sy care-i faza?