| AmInvatatSaLupt a întrebat:

Cum ar trebui sa decurga o prima intalnire de neuitat? El vine aici de departe si e prima oara cand se vad. Ceva sfaturi? Vestimentatie, locuri etc

5 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Daca va vedeti pentru prima data, nu iti face planuri, in primul rand cand planifici ceva, duci acele ganduri la un cu totul alt nivel fata de realitate, deci intalnirea in mintea ta va fi perfecta, dar chiar si cel mai mic factor poate distruge acele planuri, mai apoi, chiar daca v-ati placut pe net/la telefon, fata in fata va fi diferit, zic eu, puteti iesii in parc, la o plimbare, la un suc ceva, fii tu si vezi cum decurge, naturaletea e baza.
PS: Daca te-ar bate la prima intalnire, sigur ar fi de neuitat. big grin

| StefanChriss a răspuns:

Intalnirea este de neuitat nu din pricina a cum te-ai imbracat, sau unde l-ai dus, ci datorita tie, persoanei tale in sine. Daca il vei face sa se simta bine, va ramane o intalnire de neuitat indiferent de locatie, haine sau alte detalii, evident in limita unei decente minime. Doar fii tu insati, si daca exista chimie intre voi, intalnirea va ramane in amintirea amandurora.

| TeckTonik997 a răspuns:

Depinde de varsta. sub 18 merge si o terasa, un strand, daca sunteti mai mari puteti merge la o cina, intr-un restaurant scump, haine elegante etc. Asa eu zic sa te imbraci cu cele mai comode haine care le ai, o rochita simpla, un tricou cu niste panta scurti sau o fusta ar fi foarte ok. ceva asa de vara...

| Adiii23 a răspuns:

Puteti avea o intalnire de neuitat si in parc la o inghetata daca va simtiti bine impreuna si aveti ce vorbi...

| SaraDundee a răspuns:

laughing Ce-i planificat, iese mai naspa. Trebuie sa fie spontan tot. Nu iti face griji si multa bafta.