| 4827 a întrebat:

Cum atragi atentia si flirtezi cu un baiat mai mare?

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

Cat mai dezbracata laughing NU! Stai cat mai mult in preajma lui si treci des pe langa el, dar cu limita ca sa nu-l terorizezi. Cand esti aproape de el, uitate putin mai insistent, nu foarte, dar atat cat sa observe. Dupa ce va observa si isi va da seama ca il vezi 'diferit' fata de ceilalti, se va uita si el la tine mai 'ciudat'(intr-un sens bun). Apoi, va ajunge sa-ti vorbeasca, etc.
Dar daca e diferenta mai mare de 4 ani, iar tu ai sub 13, iti zic sa te gandesti mai binelaughing

5 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Ii dai buzz si pui :* si >big grin

| Spartanul07 a răspuns:

Pai dume de fetelaughing).
bagi mana in par clipesti rapid, mai cu limba pe afara. musti putin buza etc.:d

| anonymus07 a răspuns:

Lasa trupul sa vorbeasca pentru tine.Ite va observa gesturile si va incerca sa se apropie de tine.

| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Il lasi sa te atinga

| ToxicEcstasy a răspuns:

Cum ii atragi si unui baiat mai miclaughing) Zambeste`i mereu! uita`te la el de parca e singurul baiat din lume, iar el o sa observe dupa felul in care il privesti.