| axxy a întrebat:

Cum cuceresti un baiat din zodia leu? avand in vedere cat e de orgolios, narcisist, incapatanat, vanitist...si lista poate continua la nesfarsit laughing!

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Iti spun eu cum: cu personalitate. Il dobori din prima.

9 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Ahh... orice zodie isi are negativitatile.Nu sunt lei cei mai penali sa stii. Fal sa rada nuhtlaughing daca eram fata iti ziceam mai multerolling on the floor.

Răspuns utilizator avertizat
| ancutsa13 a răspuns:

Leul e fermecat instantaneu de fetele frumoase si cu stil. Imbraca-te elegant si arata-i ca ai clasa, dar nu incerca sa pari mai desteapta decat el, pentru ca vrea sa fie intotdeauna mai bun si nu ii place sa fie pus in umbra. Fa-i complimente, asculta-l plina de interes, indiferent despre ce vorbeste, fa-l sa se simta important si lupta e pe jumatate castigata. Fii usor distanta, dar pregatita sa te apropii de el la primul semn. Leul vrea ca partenera lui sa fie cea mai frumoasa si mai inteligenta, un obiect de invidie pentru toti ceilalti, dar va fi foarte deranjat daca te arati interesata si de alti barbati - chiar daca acest "interes" inseamna doar niste discutii nevinovate. E posesiv si vrea sa fii doar a lui. Va lupta pentru tine, dar trebuie ca tu sa il incurajezi. Nu incerca sa ii starnesti gelozia, pentru ca Leul jignit se va retrage imediat. Mai bine apeleaza la cavalerismul sau: fii printesa mandra, dar fragila care se pune sub protectia lui.

Si mai poti cauta pe net, sunt foarte multe articole big grin

| didu48 a răspuns:

Cu cine romantice, cu tinute sexy, ridicand in slavi calitatile lui fara sa pomenesti vreodata de defecte...sa nu il minti sau inseli ca e razbunator...si ragetul lui m-a speriat si pe minelaughingbafta! fii feminina si calda, sa nu te compatimesti in fata lui, mai bine ridica (,)capul si infrunta-l!

| ame_3387 a răspuns:

Din cate stiam baietii cuceresc fetele...

| ecstasy:* a răspuns:

Si eu sunt tot zodia leu mai bine incearca sa il faci sa zambeasca va aprecia asta zodia leu e recunoscuta pentru faptul ca are un simt al umorului dezvoltat corecteazama daca gresesc

| Larisaa88 a răspuns:

Fa-i complimente, dar nu exagera. Fa-i complimente de fiecare data cand iti face el. Fa-l sa se simta mandru la gandul ca ar putea avea langa el o fata ca tine...Nu fii vulgara, nu te imbraca vulgar, dar imbraca-te sexy. Nu te machia excesiv. Nu-i rani orgoliul. Acorda-i atentie, respectal pe el si obiceiurile lui. Insa nu i te oferi pe tava, arata-i ca ai personalitate, provoaca-l, fa-l sa rada. Si cel mai important: fii tu! happy

Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie tu sal cuceresti pe el, dar daca u vrei... leilor le place cand cineva are nevoie de ei.asa ca fal sa creada ca ai nevoie de el

| roxydiva a răspuns:

Si eu sunt leu si sunt la fel ca ellaughing