| spad3r a întrebat:

Cum dansam? http://www.youtube.com/watch?v=dZmBDpgd0E8 primul nostru clip

3 răspunsuri:
| AlexicăHD a răspuns:

Mie unu nu mi se pare cine stie ce imi pare rau dar nu ma impresioneaza sau ceva sunteti niste baieti care dati din picioare oricine poate face asa ceva daca aveati un sincron faceati ceva break adica sa dati rodeo sau ceva asta ma impresiona am facut Break Dance iar ce faceti voi mi se pare un dans foarte usor care oricine il poate face

| Valentina00 a răspuns:

Asa si asabig grin

| Hollywood a răspuns:

Aiurea laughing