| Emmmmmaaaaaaaa a întrebat:

Cum e dupa ce faci prima data sex? Se schimba ceva la comportament, la corp?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se creaza noi conexiuni neuronale in creier = asta determina o schimbare, dar nu modifica temperamentul nativ

| SG1995 a răspuns:

La comportament, scapi de fustrarile sexuale și capeți nițel încredere în relaționarea cu sexul opus.

| Emma30555 a răspuns:

Nu se schimba nimic, capeti experienta pe plan sentimental

| TheGentleman a răspuns:

În primele zile/săptămâni ai o senzație de bine/euforie, poate chiar îndrăgosteală.

Era unul pe aici care zicea că s-a îndrăgostit de curwa pe care a plătit-o pentru sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se schimbă nimic.

| DorelExpertu a răspuns:

E naspa.
Incepe sa te manance pasarica.

Glumesc.

| mitzok a răspuns:

La fete se schimba ceva din fizic(himenul), la baieti nu