| anonim_4396 a întrebat:

Cum e mai bine sa ma epilez la organul genital sau nu? ce recomandati? cum prefera fetele?

Răspuns Câştigător
| Ionut2143 a răspuns:

Eu imi iau crema depilatoare. o aplici iar dupa vreo 5 minute poti face dus si totul e curat big grin

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Decat epilat si mort, mai bine foarte viu, neepilat dar proaspat imbaiat.

| Voidwithin a răspuns:

Daca iti place sa fi ursu din padure nu te epila.

| Titanos a răspuns:

Epilat : NU
Tuns : Da

| 4343gddhkied a răspuns:

Daca te place, te place asa cum esti!

| sirD a răspuns:

laughing)) succes

| Narcis0102 a răspuns:

Frate,normal ca e bine sa te epilezi,in primul`rand,nu o sa mergi cu,dita tufa, si in al doilea rand o sa se sperie de tine, in caz ca nu ai mai facut asta pana acum, esti rugat sa o faci! Bafta. >big grin

| printrestele a răspuns:

Normal ca epilare, asta de fapt in dependenta de cum vrea sa te vada iubitul tau in timpul actului sexual, daca inca nu intretii relatii sexuale este la dispozitia ta ce faci, dupa parerea mea ar fi bine epilare...insa alegi tu