| ClauditaSmile a întrebat:

Cum e sa ai parte de squirt?

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Tu ceri doar punctul de vedere al unei fete care a reusit sa obtina un astfel de orgasm intens si extrem de rar sau si pe al baietilor care au reusit sa provoace o astfel de ejaculare feminina? happy

| shadow72 a răspuns:

Educativ

| mihai69 a răspuns:

Meserie! pe bune, e foarte mișto, și dacă ai parte și de un partener care iubește asta, e și mai mișto!

| Alcyon a răspuns:

Bea doi litri de apa si pe urma fa sex. O sa afli imediat laughing

| pietrean a răspuns:

Pot doar sa-ti spun, ce ar fi,din punct de vede medical:nu este vorba despre o reactie naturalaa corpului,ci despre o practica sexuala(jetul pe care il simti,nu ar fi lichidul eliminat in urma orgasmului).Asa ca, cine "are parte de squirt", se inseala asupra provenientei lichidului.
Poti sa cauti pe Google, detalii, care te pot lamuri.