| alina9996 a întrebat:

Cum este cind faci sex pentru prima oara? te simti bine, comod te doare? dau funda si voturi

2 răspunsuri:
| Bybyutzzzz a răspuns:

Depinde, adica, daca tu chiar iubesti persoana cu care faci sex pentru prima oara, nu o sa te doara asa te tare, plus ca o sa ai incredere in el si el va avea rabdare cu tine, incercand sa te faca sa te simti bine, totusi, depinde, adica, uneori, poate fi dureros, dar alte ori poate fi chiar placut, depinde de partener

| amy18 a răspuns:

Buna! Pentru mine a fost minunat! Pentru fiecare din noi e diferit deoarece fiecare avem organisme diferite. Conteaza foarte mult sa aveti incredere unul in celalalt sa va iubiti si totul o sa fie minunat. Si un lucru important faci asta doar cand simti ca esti pregatita si partenerul tau trebuie sa aiba rabdare...cu siguranta te simti bine daca iti doresti sa te simti asa! Iti doresc succes!