| alepatry a întrebat:

Cum flirtez cu un baiat de care imi place foarte mult iar el nu stie asta, dar as vrea sa nici nu afle, ma ajutatihappy

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Flirtul presupune sa-l faci sa-si dea seama ca vrei ceva de la el. Daca vrei sa te ignore in continuare, ramai anonima si nu te baga in seama, ca pana acum.

| anonimaa a răspuns:

Pai ma iesiti impreuna in oras sau intr-un club ceva si dezlantuie-te asta nu inseamna sa te porti ca o curva ci doar pune-ti in joc tot ce ai si scoate arsenalul din dotarehappy arata-i ca esti o tipa simpatica, de treaba cu care poate discuta dar cand vine vorba de flirt esti experta...sti incerca sa flirtezi prin limbajul trupului
uite daca nu sti prea multe despre aste te ajut euwinking intamplator atinge-l pe umar prefacandu-te ca are o scama dar sa fie o atingere delicata daca se poate cat mai aproape de gat (baietii se excita in acele zone) si in timp ce faci asta apropie-te de el (cum zice in reclama de la guma de mestecat FARA LIMITE) lasandu-l sa-ti simta parfumul fersh...laughing fi ingrijita si nu te da in spectacol cu recordurile batute impreuna cu YOUR BFF caci asta nu-l va face decat sa se plictiseasca...pastreaza contactul vizual mai lung dect daca ar fi un simplu baiat si asigura-te ca atunci cand vorbesti cu el si te priveste tu trebuie sa clipesti senzual si sa-ti treci usor mana prin partonguetongue bafta

| itarkan a răspuns:

Probabil iti doresti sa ai o relatie cu el, dar sa nu stie nimeni de asta... daca s-ar putea nici macar el. Din pacate pentru tine, acest lucru este imposibil.
Daca iti place foarte mult de el, atunci spune-i acest lucru, si totul va curge de la sine.

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pai daca flirtezi cu el normal ca o sa-si dea seama ca il placi.Nu stiu cum vrei u sa flirtezi cu el fara sa-si dea seama. Daca nu vrei sa-si dea seama atunci nu filtra cu el, da nu ai cum sa flirtezi cu el fara ca el sa-si dea seama ca il placi.

| Username6 a răspuns:

Cum adica nu vrei sa afle? pai ce ai de gand sa faci? doar sa flirtezi cu el, sa il faci sa se indragosteasca de tine si dupa sa nu il mai bagi in seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna pai daca vrei sa flirtez usor cu el fara a-si da seamahappyincearca sa ii faci complimente gen:imi place cum esti imbracat, ai haine cool, imi place tunsoarea ta, imi place modul cum te prezinti, dar pana la urma iti inchipui ca tot isi va da seama ca il placiwinkingdeci el tot va afla, poate cei din jur nu, si incearca sa flirtezi cu el cand nu este in grupul lui de baieti deoarece atunci se emotioneaza si te va lua peste picior dandu-se mare la prietenii lui. incerka sa il gasesti mai singuratichappy:*pup sper ca am fost de folosbig grin