| epurilă a întrebat:

Cum ii spun unei fete ca o iubesc love struck sau sa-i arat ca o plac?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, ia-o incetul cu incetul, nu o grabi prea tare, fi natural, comporta-te frumos cu ea, stai in preajma ei, intra in vorba cu ea, arata-i ca o placi, invit-o la o plimbare, ofera-i ceva frumos, o floare de exemplu, fa-i complimente, si asa incetul cu incetul va realiza ca ca o iubesti si poate vei avea parte de un raspuns pozitiv din partea ei, bafta!

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cunoscut o fata pe messenger nu am vazut-o niciodata fata-n fata, i-am spus o data pe messenger cat de mult tin la ea si m-a respins, as vreau sa stiu cum sa exprim ceea ce simt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fi indiferent fata de ea si apoi daca vede ca nu o bagi in seama o sa-i placo de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Kongo
Pai invit-o la o plimbare intr-un parc sau ceva de genu si asezati-va pe o banca si spune-i simplu : Uite stiii eu chiar tin la tine si vroiam sa iti spun un simplu TE IUBESC si dupa incearca cumva sa ii dai un mic sarut sa ii si arati. Sper sa fie de ajutor. Bafta big grin

| CyPy_3118 a răspuns:

Te duci la ea si ii spui in fata "Te Iubesc" si daca crede ca e glm sau altele, si ii zic ca vrei sa te combini cu ea, o saruti pe neasteptate...vezi cum ractioneaza. daca vrea succes in continuare, daca nu nu-i bai mai sunt fete... Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes!

| CyPy_3118 a răspuns:

O faci geloasa

| vitioc a răspuns:

Ii faci complemente de la care ele se poarta, intreab-o daca ii place sa petreca timpul cu tine nu ii arata ca fara ia nu poti trai ia se poate folosi de asta

| CRISTYx7 a răspuns:

Nu trebuie sa-i zici te iubesc... fa-o sa simte ca o iubestihappy

| Love4Free a răspuns:

Buna! Sunt Andrei si vreau sa-i spun unei fete ca o plac, care are fi cel mai bun mod? Eu stiu ca ei ii place de mine dar imi este foarte rusine! Simt ca zbor in preajma ei love struck [PS: Un sfat]

| flavius_2127 a răspuns:

Pai parerea mea uite care e frt.nu ii spui din prima "te iubesc"invit-o si u la un suc o prajitura, fi dragut cu ea ca sa vada ca simti ceva pentru si daca ai noroc iti va spunea ia inainte? deci succeswinking

| Yfk_Alex_1997 a răspuns:

As avea si eu o intrebare big grin daca fata de care imi place sa zic este din alta tara si a venit aici pentru 3 sapt din care 1 a trecut petrecandu-mi timpul cu ea si prietenii ei, acum as vrea sa ii zic ce simt pentru ea dar mi se pare foarte greuu. Nu stiu cum sa incep, nu am idee daca ma place sau nu.

| pretena a răspuns:

Mai sa va explic eu cu sa te comporti cu o fata. o ajuti cand este in necaz, o intrebi daca vrea sa iasa la un suc singurisi atunci sa ii spui ca o iubesti si dupa aceea vezi reactia ei dar cred ca ea se va inbujora.

| desenatorul a răspuns:

Jyu

| dani10_8348 a răspuns:

Deci frate am trecut prin asta si nu zic ca e usor cum afirma altii"incearca sa te apropii cat de mult poti de ea, fa-o sa se simta bine in prezenta ta(foloseste complimente, fa-o sa rada- dar tine minte fetelor NU le plac poantele sau bancuri, glume etc. Fi natural si la un moment dat o sa simti cand se apropie si ea de tine mai mult si poti confirma ce ea crede deja"!winking

| Kolea a răspuns:

Eu it dau un egzeplu spune-i ceva frumos deopild incerca asa din prima zi cind te-am vazut o stea depecer a cazut si miia de tine mi-a placut a doua zi cind team zarit eu detine mamindragostit iar atreia zi tumiai zis nuprivi inapoi canuosafibanimic intrenoi dupa asta nu-i mai zi nimic si asavez ceosase intimple.

| Bogdan9286 a răspuns:

Nu ii spui nimic te duci la ea si ii bagi limba pe gat dar nu pre mult ca sufoci fata

| cosminho a răspuns:

Te place atunci souea

| raul_1131 a răspuns:

Pai pentru un prieten a mers. intai te intalnesti cu ea pe strada si o intrebi ce face si de astea,apoi ii oferi un cadou(o floare, o ciocolata, sau ce ii place ei), si ii spui ca il dai fara motiv.pe urma o conduci pana acasa, daca vine de la scoala carai tu gheozdanul sau fa un gest dragut, apoi iti iei adio de la ea. in timp si ea te va face sa te simti bine. iti garantez 76% ca va merge