| gaby9797 a întrebat:

Cum ii spun unei fete care stie ca o plac si are si iubit ca o iubesc?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Chiar atat de mult ii doresti raul? Parca spuneai ca o iubesti.

| r3ally a răspuns:

Nu ii spune! Nu e atat de dragut sa desparti un cuplu! Daca chiar o iubesti astepti sa se desparta ea de actualul iubit (asta doar daca nu sunt ei fericiti impreuna) si dupa aceia ii spui si tu ceea ce simti!

| RammsteinHH a răspuns:

Daca si ea simte acelasi lucru pentru tine merita sa incerci sa ii zici, mai pe ocolite sau direct, daca nu, nu are rost, mai bine uiti de ea si cauti alta

| Elbow a răspuns:

Cu gura!