| REDNEK a întrebat:

Cum pot sa-i arat unei fete ca o plac? Dar fara sa ii spun.

Răspuns Câştigător
| ԂǮϞiŚ a răspuns:

Este cred ca cea mai mare tavadura si incarcatura la aceasta intrebare. Insa ar fi bine sa iti iei imima in piept si sa ii spui caci doar nimic rau nu se poate intampla.Plus ca are balta peste

9 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Cu bani.

| Azµre a răspuns:

Stupid, ori vrei să știe că p placi ori nu! Simplu!

| Rooksee a răspuns:

Vorbeste cu ea des, sun-o, fa-i complimente.

| ThisGirlHere a răspuns:

Nu e neaparat sa-i dai cadouri. Majoritatea prefera complimentele. Fa-o sa rada, sa se simta bine alaturi de tine. Poarta-te frumos cu ea. Fa-o sa se simta protejata. O sa-si dea repede seama de asta. Succes! happy

| Anaaaaaaaa a răspuns:

Pai trimite-i biletelelaughing stiu ca ii cam ciudat dar fara sa-i spui e cam greu daca iti cere ajutorul ajuto..intreabo daca ar vrea sa fie cu un baiat(in caz ca nu ii)sau nu stiu Baftaaa

| Anonimus197568 a răspuns:

Spune-i nu fii timid ca nu se prabuseste cerul pe tine.S-au daca esti timid spune-i pe mess dar mai frumos ar fi sa ii spui in fata si poti sa ii iei si un trandafir sau bomboane cand ii spui.BAFTA

| denissemrr a răspuns:

Sarut-o.

| NejiKun a răspuns:

Incerci sa ii dai chestii pe ascuns florin, bomboane, bijuteri sau chiar daca o placi spune-i nu te ascunde. Sper sa te ajute sfatu meu.Bye.Daca crezi ca am dreptate da-mi funda plz.

| Mariamary123 a răspuns:

Fai anumite gesturi pentru ea. adu-i flori, sau o ciocolata, spune-i sa e frumoasa, ca iti plac ochii ei, intreab-o de vorba si etc.BAFTA! FUNDA?