| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place? Este o fata rad cu ea mereu, orice as spune rade, dar e si in preajma celorlalti la fel doar ca nu rade la fel de tare cand e cu altcineva, alti mai zic ca eu si cu ea ne-am combinat pentru ca ne intelegem bine iar ea rade si fuge dupa persoana respectiva, dar rade mult cand ii spune cineva asta si nu e deranjata de loc, ea e din alt sat dar mai vine la bunici foarte des si eu merg la bunici mei din sat la ea. Sora mea a fost plecata la bunici iar cineva de acolo a intrebat daca sunt frumos (daca arat bine ) si ea a raspuns repede ca da (fata respectiva nu sora mea ). I-a spus unei prietene de-a mele ca is dragut, ea stie ca o plac si tot i-mi zice ca nu ma place, nu inteleg ce vrea sa spuna, ma place sau nu?

Eu stiu ca nu pot fi impreuna cu ea dar inima mea simte altceva, inimea mi-ar spune ca o sa fiu cu ea laughing Asa simt eu laughing Inimare nu are dreptate, mai bine ma incred in creier? Ma place sau nu?

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pare ca da, sau pur si simplu o amuza ideea de a fi cu tine in sensul ca nu simte nimic. Incearca s petreci mai mult timp doar tu cu ea si cand vine momentul ii spui ce simti.