| sherlockholmes a întrebat:

Cum imi pot da seama daca o fata ma place? Este frumoasa, inteligenta, cu simtul umorului s. a... imi zambeste si chiar imi face cu ochiul. Totusi nu indraznesc sa ii spun ce simt pentru ea. Ce semne ar trebui sa observ daca ma place?

3 răspunsuri:
| duchamp a răspuns:

Pai daca iti zambeste si iti mai si trage cu ochiul. e clar ca te place. saluto cand treci pe lnaga ea, zambestei si tu.sti cum o cheama sau stie cum te cheama? daca nu,du-te direct la ea si prezinta-te, asa am facut si eu, si nu am regretat nimic.winking P.S sunt fatawinkingtongue

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai intrab-o, asta o va face sa ii placa curajul si ii va fi mai greu sa zica nuwinkingbafta

| sherlockholmes explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Cam greu totusi, avand in vedere ca stiu ca are prieten