| Xixi a întrebat:

Cum imi schimb parola de mess? help me plizzz ps: funda

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password
Succes !

| Fashion a răspuns:

Sus deasupra pozei tale de la mess scrie messenger si acolo este my account info dai acolo si trebuie sa te loghezi din nou, te loghezi si iti apare o pagina cu mai multe chestii si dai change your password iti scrii parola veche si de 2 ori parola noua apoi save. sper ca te-am ajutat :X :* funda? pls

| Fashion a răspuns:

Unde-i funda? waiting

| Ana_4223 a răspuns:

intri pe messenger si dai sus la messenger si acolo la My account Info dai clickse deschide.scrii adresa si parola ta normala. intri si dai la change the password si la prima scrii parola ta normala la a doua asta care o vrei si la atreia idem 2 funda?

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Poi intra pe mess.
Da acolo unde scrie messenger sus in stanga. Deschizi fereastra si dai pe My Account Info
Se deschide un site
Si pe acolo pe jos scrie Change your password
Dai clik acolo si scrie prima data parola pe care ai avut-o si la celelante 2 cea noua :]
Succes!
Funda? :`3

| cristina_9853 a răspuns:

Messenger sus in colt si apoi My accout info :8 apoi scrie undeva de parolo :8 bafta

| Skipper_1208 a răspuns:

Urmareste pasii urmatori:1)intra pe messenger 2)in coltul din dreapta sus vezi ca sctie MESSENGER, dai clik acolo 3)clik pe MY ACCOUNT INFO 4)scrii la pasword parola ta recenta 5)clik pe CHANGE YOUR PASSWORD 6)unde scrie
Enter your Current Password scrii parola ta curenta 7)la Choose a New Password scrii noua parola 8)la Confirm your New Password scrii din nou parola noua BAFTA, si fundita plz