| VrRos780 a întrebat:

Cum încep o conversație cu o femeie pe messenger și cum o continui încât sa ii stârnesc o atracție?

34 răspunsuri:
| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

În poza de profil sunt mai frumos decât în realitate, cum facem?

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Nu ajuta la nimic ca tu te consideri frumos, ca nu te pune nimeni in glastra, conteaza mai mult bunul simt, respectul si vocabularul, ceea ce la tine sunt o problema foarte mare, ca esti misgin si jignesti femeile, deci nu ai cum sa agati pe nimeni cu asa comportamnet.

Un om frumos este acela care stie sa se comporte frumos cu femeile, sa le respecte, sa le vorbeasca frumos, sa se comporte delicat samd.

| VrRos780 explică (pentru Violleta2022):

Da cu cine fac sex ele dacă nu contează frumusețea? Cu creierul? Cu gura mai înțeleg că dacă bărbatul scoate ceva bun pe gură primește un sărut, cu creierul se jos poate va referiți, că dacă nu va **** bine,"n are experienta","nu e genul meu" "neintelegere"(în pat), validare din alta parte, etc.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos780):

Tu poti face sex decat cu o prostituata pe care va trebuii sa o platesti, pentru ca nici o fata/femeie normala nu te va vrea deoarece tu esti misogin, asa cum constant jignesti femeia aici, fiind imposibil pentru tine sao respecti si sa te comporti ca un om normal cu bun simt.
Imi pare rau pentru tine, dar primesti ceea ce meriti!