| bLu1 a întrebat:

Cum intru intr-o conversatie cu o fata pe care nu o cunosc?

8 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cu talent!
Te iau cu mine la practica laughing?
In ce oras stai?

| catalin94 a răspuns:

Fii inventiv! te prefaci ca ai nevoie de ceva.pix, 1 minut in Vodafone, cosmote..etc,iar apoi incepi sa vb cu ea,,, nu stiu imi pari cunoscuta, ne-am mai intalinit pe aici?'' restul cred ca stii si tu.

| Azre a răspuns:

C-an filme...
Bună, ce faci, te-am văzut și zilele trecute dar mi-a fost frică să te salut, vorima să-ți spun cât de frumoasă ai fost alalteieri și cât de frumoasă ești azi... Orice dracu, știu eu ce relații ai tu cu ea

| TheSmith a răspuns:

Cu tupeu! si cu cap!

| Andreas757 a răspuns:

1. vb cu prietena iei sau prietenu va distrati si o sa vina vb de fata cale o placi si o sa va intalniti intre voi ca o gasca nu tu si fata si fata sau baiatu apoi te dai pe langa ia si GATA. funda

| xstrstsarstasrsr a răspuns:

Daca tu esti timid, folosestete de prieteni comuni.

Răspuns utilizator avertizat
| Fl4V1US a răspuns:

Te dai bnine pe langa ea si ii arati ca te intereseaza ce spune ea.astept funda