| Lur656i a întrebat:

Cum isi poate da seama un ginecolog ca nu mai sunt virgina fara un control ginecologic? prin analize, ceva se poate? urgent! dau funda!

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Fara control nu se poate. prin analize in nici un caz nu se poate afla

4 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Aaaa Lur, nu mai esti virgina si ai incurcat-o, sa vezi la nunta cand viitorul sot nu mai gaseste jardeaua la locul ei, te va plimba pe grapa sa te vada toata lumea.rolling on the floor

| Georgy_7404 a răspuns:

Prin analize nu se poate singura metoda este controlul

| andra_5121 a răspuns:

Isi baga mana in **** ta.

| danacatalina a răspuns:

Pai sa-ti explic pe el nul intereseaza,pe el il intereseaza doar problema cu care te duci,daca de ex mergi cu parintii si vor sa stie te pune pe un pat cu niste suporturi de picioare care te cracaneaza, apoi pur si simplu se uita in comoara ta, nu o atinge.nu se face analiza pentru asa ceva