| Pica1990 a întrebat:

Cum mai măresc si eu penisul cu 3, 4 cm...ma poate ajuta cineva?

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In mod real adica in mod cert si sigur, lungimea penisului poate fi marita cu circa 2 maxim 3 cm, insa numai printr-o interventie chirurgicala care este efectuata in clinici medicale specializate si chiar si asa aceste operatii prezinta riscuri foarte mari fiindca reusita se situeaza la o valare destul de mica de cca. 50%. Si in plus trebuie cunoscut si faptul ca o asemenea interventie costa si o mica avere. Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| Vladescape a răspuns:

Poți căuta un medicament pe internet acelea sunt foarte utile sau poți face o operație în care ți se taie pielea de acolo și penisul va crește mult mai repede, cel puțin la mine a funcționat.

| Donsavas a răspuns:

Te poate ajuta un chirurg caci doar cu operație se mai mărește. Pastilele de pe net sunt porcarii vandute unor tineri naivi aflați oricum în dezvoltare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl măresc eu în Photoshop dacă vrei.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, nu exista nimic pe lumea asta ca sa-ti mareasca penisul. Creme, tincturi, exercitii, si alte jartele nu-ti pot intinde penisul. Acela creste pana la 16 ani, conform mostenirii genetice de la taticul tau.
Exista 1 singura procedura posibila, cea chirurgicala, dar se poate lungii cu 2-3 cm doar dar sansele ca operatia sa esuef\ze sis a ramai impotent pe viata sunt de 50%.
Vezi ca sunt tehnici speciale de satisfactie ale femeii, sunt jucarii sexuale, pe care le poti folosii sa-ti satisfaci partnera, incearca-le, ca-ti va ajuta sa tii o femeie langa tine.

| darrio2007 a răspuns:

Chirurgical

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune i făină si drojdie

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Marimea tine de genetica exact ca inaltimea barbatului (sa scris si o carte pe tema asta) cu cat e mai inalt cu atat are maciuca mai mare si mai tare.