| Ponio25 a întrebat:

Salut, Cum pot sa maresc penisul natural?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu exista nici o metoda naturala sau tratament naturist care sa-ti mareasca penisul!
Singura metoda reala de maire a penisului este cea chirurgicala! Din pacate, asta este mostenire ta, pe linia tatalui!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vrei natural, va creste singur. Pe masura ce inaintezi in varsta. Banuiesc ca esti inca un copil. Pe care il intereseaza doar cresterea creierului de jos, nu cel de pe umeri.

| Atotstiutorul a răspuns:

Tragi de el cand iti aduci aminte, sau o pompa pentru penis si sa o folosesti zilnic

| Iedi42069 a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Genial! Einstein e minciuna! xD

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunea organelor existente in si pe corpul uman sunt determinate genetic. Dimensiunea unor anumite organe poate fi modificata prin metode mecanice, medicamentoase sau chirurgicale, insa din pacate NU si penisul. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Privindu-l printr-o lupă. Mai natural de atât, nu există nicio metodă.

| Emilian65 a răspuns:

Nimai lasandu-l sa creasca el, fara nici un altfel de stimulent.

Răspuns utilizator avertizat