| gaby10ss a întrebat:

Cum pot sa imi maresc penisul? il am de 9cm.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Există diverse pastile pentru mărime. Vezi aici: http://www.vimax.ro/

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa stii ca marimea penisului nu este esentiala in cazul intretinerii unui act sexual. Marimea tuturor organelor existente intr-un organism este determinata genetic si se dezvolta constant pana la maturizare pe baza informatiei genetice inscrise in cromozomi si ADN. Asa cum nu poti influenta sau schimba inaltimea, marimea urechilor, a bratelor sau a limbii, tot asa nu se poate interveni mai ales in cazul penisului nici medical dar din pacate nici chirurgical fiindca penisul este un organ extrem de coplex si complicat.Toate produsele si metodele "minune" de marire rapida si "garantata" a penisului carora li se face reclama asidua si agresiva, sunt de fapt niste simple minciuni ale unor sarlatani care reusesc sa stoarca foarte multi bani de la niste nefericiti ai sortii creduli si lipsiti de informatiile necesare. Trebuie sa te multumesti cu ceea ce ai in dotare si la nevoie sa te inveti sa-ti folosesti buzele, limba si degetele de la maini, adica intregul arsenal existent in dotarea fiecaruia dintre noi. Multa sanatate

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-l sa creasca natural.

| CezarinaLunaria a răspuns:

Nu contează mărimea, contează cum te descurci cu ea.

| DemBow a răspuns:

Nu poti! Exista o metoda de marire prin operatie, dar e destul de riscant.

| MihaiEminescu666 a răspuns:

Http://www.xtra-size.ro/? maff=adwords&gclid=CjwKEAiA27G1BRCEopST9M39gykSJADQyqAlNHDI729AUSNaPrKH9nKzxKnhnTHsTGug05ly_p3PJRoC7d7w_wcB