| silviuseby a întrebat:

Cum mai spui in loc de te iubesc. Sau te ador. Dau funda. (Vreau alte cuvinte care sa exprime aceleasi sentimente de dragoste)

11 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Esti viata mea!
te ador!
te vreau pentru totdeuna!
ma innebunesti!
nu pot trai fara tine!
esti ingerul meu pazitor!
esti universul meu!
esti soarele meu!
tu imi luminezi fiecare zi!
esti totul pentru mine!
etc!
nu mai am idei!

| Chrisstine a răspuns:

Esti singura persoana la care tin atat de mult!

| cherrybomb a răspuns:

Te vreau, Te doresc( nu ma refer la sex).
Vreau sa stau cu tineEhappy

| ecstasy a răspuns:

Si de aia, manelistii canta despre dragoste...Pentru ca e foarte simplu sa gasesti 3 sinonime ale cuvintelor "Te iubesc".Da fuq?

Te-ai gandit sa scrii ceva romantic? Daca vrei, lasa-mi mesaj, nu ma fac de ras cu lucruri siropoase pe aici oh go on...

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Esti sufletul meu
Esti viata mea
esti iniam mea
Am sa te iubesc toata vaitza mea si inca ceva
Te idolatrizez
Esti soarele meu.
Esti ingerashul meu
Esti diamantul meu
Esti unica mea shansa de a trai
Is mai mult

| zmeurica90 a răspuns:

Haha, daa!

| zmeurica90 a răspuns:

Nu stiu fa si tu declaratii rolling on the floor d dragoste gen "scumpa mea ingeru meu iubita mea " rolling on the floor

| lexzor a răspuns:

Te plac. Te vreau langa mine. Tu esti cristalul meu.

| andreiTPU2 a răspuns:

Cauta pe DEX cuvantul Te Iubesc. nu stiu daca iti arata dar cred ca merge.

| beib93 a răspuns:

Te divinizez!

| Biluta_Marcel_1970 a răspuns:

Pacat.Am crezut ca gasesc ceva deosebit.Se pare ca nu prea sunt cuvinte care sa inlocuiasca expresia,, Te iubesc,, sau,, Te ador,,.