| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Cum maresc volumul de sperma? si de ce o am la culoare mai incolora? nu ar trebui sa fie alba?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cantitatea de sperma ejaculata nu poate fi marita dintr-un motiv cat se poate de simplu si anume, cele 2 organe in care este produs lichidul spermatic si anume vezicula seminala si prostata AU un anumit VOLUM fix in care se poate produce intotdeauna exact o aceeasi cantitate maxima de sperma. Culoare spermei poate sa fie mult diferita de la albgalbui pana la aproape incolora, chiar si de la o ejaculare la alta. Aceste modificari privind culoarea se datoreaza in principal alimentelor care intra in hrana zilnica. Sanatate!

| peperonies a răspuns:

Freac-o si tu mai rar.

| suntetiprosti a răspuns:

Astea sunt semne de HIV fa repede analize!