| Ionutz a întrebat:

Cum o intreb daca vrea sa faca dragoste cu mine? Un mesaj ceva?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa nu cumva sa-i trimiti mesaj cu asa ceva! Iti pierzi toate sansele! Atunci cand sunteti impreuna,tine-o in brate, mangai-o, ma rog si spune-i...stii ce mult as vrea sa facem dragoste? Si ea va trebui sa spuna ceva. Daca se supara, explica-i si ca o iubesti si ca nu vrei sa o jignesti, dar ca visezi la lucrul asta de prea mult timp ca sa nu-i spui.Hai,bafta maxima!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De când vă cunoașteți, cât de des vă vedeți, etc?
Dragostea fizică trebuie să vină de la sine, nu să o ceri tu că nu faci altceva decât să accelerezi evenimentele și nu se știe!
Lasă timpul să lucreze.
Pa, pa.

| pink10 a răspuns:

Nu straight face Daca e iubita ta, vorbeste deschis despre astawinking Nu cu un mesaj straight face

| missbee a răspuns:

Da, un sms. Sau mai bine rogi vreun prieten să îi tansmită, ce zici?

Evident, spune-i într-un moment în care sunteți împreună, când o ții în brațe, când simți tu că ar fi momentul și că ar fi pregătită să îți spună că da.

Dacă și comunicarea în cuplu a ajuns să fie înlocuită de sms și messenger, e grav...

Răspuns utilizator avertizat
| cOnTexT a răspuns:

Ce mesaj frate, cand sunteti doar voi doi, fata in fata o intrebi, si gata, daca zice nu, fa si tu pe suparatu, apoi ai rabdare.

| Skylar a răspuns:

Cina scumpa si romantica=instant sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o intrebi, daca sunteti impreuna o duci intr-o camera si incepi sa o saruti dupa care incepi la fapte

| cRe1oNNN a răspuns:

Ba vrei sa ne fu73m?