| anna1999767 a întrebat:

Cum poți sa te masturbezi dacă ești virgina?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fetele virgine se pot autosatisface fara nicio problema mai ales in cazul in care masturbarea nu presupune introducerea vreunui deget sau alt obiect in vagin. Masturbarea in vederea obtinerii placerilor se poate realiza doar prin mangaierea sau masarea zonelor puternic erogene cum ar fi sanii, sfarcurile, zona buriicului, zona vulvei dar mai ales prin masarea/mangaierea clitorisului.In cazul celor care procedand astfel nu ajung la rezultatele scontate/dorite pot trece la practicarea masturbarii intravaginale deoarece conform parerii marii majoritati virginitatea se pierde doar in momentul in care vaginul este penetrat de catre un barbat cu penisul lui real/adevarat in momentul dezvirginarii.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai nevoie de ajutor? vin?

| ychigo a răspuns:

Si sa ramai in continuare virgina? Nu prea ai cum. Decât asa..succes la sex!

| 2Pac3Furious a răspuns:

Iti bagi degetu in ****!

| ionnelaay a răspuns:

Cu o carte in mana.