| UngureanuR a întrebat:

Cum poate fi impresionata o fata de catre un baiat?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa poti impresiona o fata,ar trebui,intial,sa te asiguri ca fata te place,pentru o fata care e indiferenta la prezenta ta,orice ai face e inutil.
Asadar,presupunand ca fata are o simpatie pentru tine,vei apela la cel mai fermecator comportament al tau,la eleganta,la spiritualitate,orice care concorda cu caracterul fetei in cauza.
Unei fete trebuie sa-i dai ceea ce are nevoie,zambet,buna dispozitie,reactii pozitive,in general si sa-i starnesti curiozitatea.
Pana aici ti-am explicat cum cuceresti o fata,ca s-o impresionezi, trebuie s-o si cunosti cat de cat, ca sa poti intelege ce anume ar putea ajunge la inima ei!
Unele sunt impresionate de un enorm buchet de flori, altele de cine stie ce gest nebunesc facut in mijlocul drumului, e sigur insa ca elementul surpriza nu trebuie sa lipseasca din orice intentionezi sa faci.
Pentru ea si numai pentru ea.
Pune-ti imaginatia la munca.
Succes!
happy

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Frumusete acceptabila, inteligenta cel putin medie, mult sarm si o buna situatie materiala.

| SorinTudor a răspuns:

Daca fata e mai "vagaboanda" atunci fi sigur ca nu se va uita la ce ai in cap ci in pantaloni si buzunar laughing