| AnimeKid a întrebat:

Cu ce va fi o fata impresionata de la un baiat, ceva cadou?

6 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

O geanta. o bluza. un buchet mare de flori. un lantisor :X
sunta cadouri dragute si oricui il plac

| AdelixA a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v3kj90Er5_o cu gesturi nu cadouri. Daca vrei sa-i iei ceva...da-i mai degraba banii in mana

| thelastc a răspuns:

De exemplu eu una nu sunt impresionata de chestii d-astea banale, gen o geanta sau o bluza. Prezenta lui imi e de ajuns. Daca ma simt bine cu el, daca stie sa ma faca sa ma simt bine.happy

| Rotciv a răspuns:

Daca e prietena un simplu trandafir rosu! (semnifica dragoste) si un mare te iubesc! FACE TOTUL!

| Anyyx a răspuns:

Poi pe mine ma impresioneaza la un baiat cand imi aduce un trandafir sau ceva simbolic:breloc,bratara, ceas, etc...>big grin

| Dia_5740 a răspuns:

Pe mine tot timpul ma impresioneaza florile.desigur daca simt eu ca mi le da din suflet.ca daca ne, e fix zero happy