| radutu1299 a întrebat:

Ce adora fetele la un baiat?
Dau funda.Da nu pentru comentarii de genul: Scoate-o si ramane impresionata" laughing)

Răspuns Câştigător
| ℓDℓ a răspuns:

Sinceritatea.
respectul.
romantismul.
tandrete.
mangaiere.
zambet.
imbratisare.
iubire!

14 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Scoate banii si va ramane impresionata

| Auslesse a răspuns (pentru EnvyU):

Banii n-aduc fericirea..si,daca totusi o aduc, aceasta n-o sa dureze prea mult!

| EnvyU a răspuns (pentru Auslesse):

Inseamna ca nu ai gasit un baiat care sa iti ofere tot ce iti doresti cu bani happy, da stiu nu vrei asta, bine atunci alege un baiat care nu are bani dar vrei sa te scoata in oras si nu are cu ce...

| Auslesse a răspuns (pentru EnvyU):

Nu-mi pasa daca ma crezi sau nu,dar eu de la un baiat chiar nu vreau bani,sau masina,sau mai stiu eu ce.Tin sa te informez ca am avut un astfel de baiat,si crede-ma,era baiat de "bani gata",frumos,prezentabil,cu masina si tot ce-ar mai vrea o fata.Dar stii ce nu prea avea? SUFLET!
si,poti sa ai tu toti banii din lumea asta,poti sa fii multi-miliardar, totul e in zadar, daca n-ai suflet.
Banii nu cumpara dragostea adevarata! sau, ma rog, cumpara o "dragoste" falsa! deci.
Si acum ca sa-ti raspund la intrebare..eu vreau un baiat cu o situatie materiala la fel ca a mea,si,in cazul asta, tin sa precizez, ca n-oi fi eu putred de bogata, dar niciodata nu mi-a lipsit absolut nimic, niciodata n-am dus grija zilei de maine.Si..slava Domnului, am niste parinti care intotdeauna mi-au oferit absolut tot ce mi-am dorit!

| rusel a răspuns (pentru EnvyU):

hee hee nu vorbi asa ca o jignesti...

| Auslesse a răspuns (pentru EnvyU):

Cat despre iesitul in oras, nici o problema! Multumesc Domnului ca am un loc de munca, exact asa cum imi doresc, si castig destul de bine.Asa ca, pot sa ies si pe banii mei in oras, nu neaparat pe ai lui!

| lizy12iul a răspuns:

Sa le iubesti
sa le respecti
sa le alinti
sa le vorbesti din inima sau sincer
sa fii direct sau subtil
sa arati ca esti interesat in ele
sa le arati ca esti fericit cu ele
sa nu le vrajesti
sa nu fii nici serios nici copilaros sa fii intre
deci in mare sufletul si comportamentul dar sunt fete care adora aspectul si banii, nu iti doresc fete de genu asta

| maooops a răspuns:

Majoritatea : bani, bani.....si ah era sa uit BANI!

| Bo0ble a răspuns:

Banii nu sunt importanti pentru toate fetele. Fetele vrea un baiat care in primul rind sa fie respectuos, inteligent, amuzant, cu simtul umorului, nu prea rusinos, dragastos.

| EnvyU a răspuns (pentru Bo0ble):

Intr-un cuvant, TOTUL si ea ce ofera? PIZ....si SA....pentru ca fetele vor crede ca au aur intre picioare si ca vor cel mai cel mai baiat

| raluk27 a răspuns (pentru EnvyU):

Ei bine acea PIZ. voi o vreti oricum. Si atunci sa fie gratis, nu? Iar a doua zi, sa n-o suni, sa n-o mai cauti, ca ceea ce ai tu in pantaloni e de aur, si daca te vrea, "sa umble ea, dupa tine, frate".
Aaaa, baiatul n-ar bani...Atunci sa stea in banca lui, sa nu se intinda la tipele care au, sa-si ia o fata de conditia lui, si sa lase ciocu' mic, ca de tupeistiaroganti ne-am cam saturat. Vorba aia..capra raioasa, dar cu coada sus.Stii povestea cu vulpea si strugurii, nu? Cand ai niste "lacune" in comportament, si tipele iti dau jet, evident lipsa banilor e cauza.
OK, n-ai cu ce. Ne plimbam frumusel de manuta, prin parc (ca pentru asta nu ne trebuie bani), dar nici sex nu vezi.

| EnvyU a răspuns (pentru raluk27):

laughing Si de aia zic ca nu exista dragoste, sentimente si alte ciupengarii de genu asta. Cel mai rau este ca fetele nu mai vor sa se afirme pe pielea lor, sa faca cariera prin tarie de caracter si istetime (si nu istetime adica sa stii cu cine sa te culci). Dar ce rost are sa comentam pe temele astea, nimeni nu o sa cedeze, atata timp cat o sa existe orgoliu.

| raluk27 a răspuns (pentru EnvyU):

Ba exista, dar sunt cazuri rare, chiar extrem de rare si te poti considera norocos daca dai peste o astfel de persoana. Sunt si fete care se afirma, insa cate sunt luate in serios si apreciate? Daca n-au tate mari si fund bombat, nu sunt bune. Asa ca baietii superficiali, isi merita soarta din plin.

| MikPitik a răspuns:

. Depinde de fata. Daca e mai baietoasa, sportul, sa te bati cu ea, din astea, daca e, asa mai, feminina, sa fi bland, gentil, din astea, tandru asa... daca e romantica, sa fie mereu sarutata sau tinuta de mana, sa fie imbratisata des. ma rog. noroc cu a ta... ca daca e nebuna, ii place nebunia si libertatea. Deci bafta.happy