| Cosminel1192 a întrebat:

Cum poate fi un baiat mai atragator pentru sexul opus?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Muncind cu propria lui persoana.
Atitudine,cultura,tinuta,sarm personal,indrazneala,calm.
Cand intri undeva intri ca un soricel,pe neobservate sau intri calm si indiferent fara sa te intereseze prea mult pe cine vei gasi inauntru?
Cand mergi pe strada sau esti intr-un loc cu multe fete,ochii tai privesc linistit in jur sau alearga dezorientati de la una la alta fara sa stie pe care s-o aleaga?
Initiezi conversatii,aduci zambete in jurul tau prin ceea ce spui, stai singur si retras sau esti sufletul distractiei?
Vezi, sunt tot atatea intrebari care aduc succesul sau dezastrul pentru oricine.
Gandeste-te cum ai vrea sa fii, fa-ti un plan de prioritati si devino cel care visezi sa fii.
Muncind cu tine, pentru tine.

| mgtow a răspuns:

Daca i se vede carnatul in blugi mai mare si intro parte are parte de multe femei

| Wihox a răspuns:

Sport in draci. Stii de la biologie treaba cu masculul alpha? Cu cat emani mai mult testosteron si incredere cu atat atragi mai multe *****. Cu placere. Calea mai usoara nu e.

| RAY a răspuns:

Fizic,stuatut social, comportament, sa te imbraci mai elegeant, sa ai masina, comportament civilizat

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Aratandule degetul din mijloc.

| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Din punctul meu de vedere, trebuie sa fie un baiat care are grija de el, adiaca sa fie ingrijit...Respectuos,cu un caracter interesant, sa stie sa vorbeasca, sa aiba un aspect fizic bine definit happy
Sa fie el insusi...
Bafta kiss

| LorenaTo a răspuns:

Cand e el insusi, cand e curat, educat, carismatic si cu bun simt.