| valerik89y a întrebat:

Cum pot recistiga increderea intr-o fata?

4 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Cam GREU.Trebuie sa-ti calci pe inima, sa te tarasti, sa accepti toate acuzele.Crezi ca se merita? Tu stii.

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Greu. Trebuie sa faci acum tot ce se astepta ea sa faci, si tu nu ai facut, deci ai dezamagit-o. Insista, si fa asta cu cap, incet, nu renunta; crede-ma! Chiar daca e dura si rece, o fata nu rezista daca un baiat stie cum sa o ia. Dureaza sa recuperezi increderea, dar daca tu crezi ca merita, fa-o!

| Zoxxx a răspuns:

Deschide-ti cu adevarat sufletul in fata ei.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Depinde de gradul de dezamagire. Daca e mic, destul de greu. Daca e mare, poti sa te gandesti la alta.