| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa aflu id de mess sau o adresa de hi5/facebook un indiciu ceva al unui baiat din targoviste, il cheama ciprian si e in clasa a 11...fundita...plzz help

1 răspuns:
| BbyBoop a răspuns:

Daca il cauti pe facebook, este o casuta unde scrie "Search". Acolo ii scrii numele dar te-ar ajuta mai mult daca i-ai stii si numele de familie.Sa zicem de exemplu, ca il cheama Ciprian Popescu.Scrii asta in casuta "Search" si iti vor aparea mai multe nume,iar la unele iti va aparea si de unde sunt(Bucuresti,Craiova etc). Daca el nu se afla in acea lista, mai jos, unde se termina lista iti va scrie "See more results for Ciprian Popescu" si dai click acolo.Bafta,sper sa il gasesti,dar exista posibilitatea ca numele sau pe facebook sa nu fie Ciprian Popescu, si sa aiba o porecla sau altceva(gen Cipri, Fotbalistul etc-ti-am dat un exemplu)si asa ar fi mai greu sa-l gasesti.