| NyKoLe25 a întrebat:

am si eu o intrebare : cum aflu idul de mess dupa numele de familie? sau de facebook? exista un site ceva? plzz ajutati-ma

3 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu.

| Kyrie a răspuns:

Eu stiu invers, pe www.invisiblestatus.ro poti afla FACEBOOK dupa numele de id (fireste, decat daca e inregistrat pe acel email), probabil merge si invers daca cauti facebook yahoo blabla xD

| manolo a răspuns:

Îl afli de la cel care îl are, sau de la prietenii lui. Dacă şti facebook-ul respectivei persoane, încearcă să cauţi la "despre" ("about") > > > date de contact şi s-ar putea, dacă are setat vizibil să îl găseşti acolo. Altă modalitate NU este.