| Deedee_4826 a întrebat:

Banuiesc ca ma place un baiat ce pot face sa aflu daca e adevarat sau nu, am adresa lui de mess...

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Fa-l gelos si daca va fi inseamna ca te place, sau intreaba-l daca te place direct big grin

| cucu :> a răspuns:

Nu il intreba din prima. Lasa-i putin timp
Intra in vorba cu el deveniti prieteni si dupa ceva timp (ramane la alegerea ta cat ) il intrebi cat mai subtil.
Sa nu fii prea indrazneata poate el e putin mai timid si nu stie cum sa iti raspunda.
Ia`o usor big grin

| crisS a răspuns:

Pur si simplu intreaba-l! sau ai putea sa ii propui sa jucati adevar sau prov. ( pe mess sau unde vrei tu ) si sa il intrebi...

| ღAnamariaღ a răspuns:

Prin prieteni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, iti sfatui sa nu il intrebi direct, deoarece se va gindi despre tine mereu ca tu ai fost prima, dar fala gelos, privestel in oki, si vorbeste cu altii cind iti da o intrebare, apoi cereti scuze si intreaba-l inkodata ce a dorit,. si daca te intreba de ex. ceva despre viata ta, nu ii raspunde deodata, dar intreaba-l tu acelasi lucru.

| Deedee_4826 explică:

App stau sh cu el in bancatongue

| Deedee_4826 explică:

App sta si in banca cu mine

| 1397 a răspuns:

Am citit toate raspunsurile de mai jos, si toate mi se par bune, genialebig grin. Dar as mai avea si eu un raspuns, iti voi spune ce mi s-a intamplat mie, nu iti voi spune toata povestea, doar ce te intereseaza: un baiar, de varsta cu mine, mi-a spus ca ma place si ar vrea sa fie cu mine.Nu ma tenta atat de tare.doar ca baiatul nu era urat si am vrut sa vad si eu cum este.Atunci,un prieten fosrte bun mie, ca un frate, el fiind prieten bun si baiatului acre mi-a spus mie ca ma place, a inceput sa fie gelos. Tine de mult la mine, nu dar ca o prietena, ci ii placea de mine, iar cand m-a intrebat celalalt baiat daca vreau sa fiu cu el, prietenul meu a inceput sa-mi spuna ca ma iubeste si chestii din acestea. Daca ai face asa ceva, ai ajunge tot la gelozie, trebuie sa-l faci gelos, dar ai grija sa nu pari ridicola. Si mai intai tu gandeste-te: vrei sa te placa sau nu? Daca vrei, ar trebui sa afli. poate se va creea ceva intre voi, dar daca nu, va ajunge doar sa te stresaze. Succes! Si ai grijetonguetonguebig grin.

| alexandra12_9801 a răspuns:

F4r4-c0n7r0l