| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac cand sunt singura cu el? ma refer la saruturi etc si sa nu mai poata de dragul meu... (atingeri, mangaieri etc)

3 răspunsuri:
| robertbora a răspuns:

Pur si simplu il innebunesti....esti feminina, pasionala, perversa daca ii place, tandra, ii mai sooptesti ce vrea sa auda, il atingi unde ii place, si te lasi dorita, dar da-i impresia ca nu te poate avea...o sa te doreasca mai tare! bafta!

| Finlandianebuna a răspuns:

Uite-te la un film porno, fara gluma, ca sa vezi cum e preludiu si sa te inspiri

| criskyky99 a răspuns:

Vin de la sine nu ai cum sa le placuiesti.