| lyly_8451 a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca un baiat ma place? Ce semne ar trebui sa dea?

Răspuns Câştigător
| Frogie a răspuns:

-te priveste intens
-este mereu in preajma ta
-se fastaceste cand vorbeste cu tine
-zambeste si rade mult(uneori fara sa isi dea seama)

happy

3 răspunsuri:
| Bii26 a răspuns:

Pai...

ori se face ca nu te place in jurul lui

ori doreste sa-ti spuna in fata si nu are curaju(adica sta tot timpu langa tine)

| alina_4026 a răspuns:

Acest lucru la unele persoane se pot observa usor dar la unele nu se pot observa.Insa tu poti afla singura acest lucru de a afla daca ii esti draga.Intra in discutie cu baietii din gasca voastra, fii mereu cu zimbetul pe buze, cind va intilniti totii prietenii cuprindei sarutai pe obraz.Schimbati stilul de imbracaminte si daca iti face din baieti complimente tu spune-le multumesc si apropiete de cel care crezi ca ii esti draga si intreabai parerea si multe altele.

| danycsbraila a răspuns:

Daca se da tot timpul pe langa tine incearca sa vb cu tine nu te pierde din ochi un minut iti vorbeste frumos daca e timid e cam greu sa observi semnele pe care vrea sa ti le dea.